Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Artykuły

Jak zamówić?

fig01krok 1
Jaki ma być cel Twojej reklamy?

To najważniejsze pytanie. Zwiększenie liczby Klientów a co za tym idzie obrotów firmy a może poprawa lub całkowita zmiana wizerunku Twojej firmy? Możesz liczyć na nasze doświadczenie i fachową poradę.

fig02krok 2
Jaką formę reklamy wybrać?

Do wyboru mamy pełen wachlarz możliwości dostosowanych do Twoich potrzeb. Reklama w Informatorze RENADO, wyszukiwarce internetowej, Informatorze MOTORYZACJA i infolinii 194-34 to nie wszystkie propozycje. Projektujemy logotypy, ulotki, foldery, wizytówki oraz nośniki zewnętrzne czyli banery, tablice i reklamy na pojazdach. Reklama od A do Z!

fig03krok 3
Skontaktuj się z nami!

Zamów spotkanie z naszym przedstawicielem telefonując pod nr 957223040 lub wysyłając maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo skorzystaj z formularza na naszej stronie.

fig04krok 4
Atrakcyjne projekty
specjalnie dla Ciebie

Nasze studio graficzne opracuje dla Ciebie kilka indywidualnych projektów, z których razem wybierzemy ten najlepszy. Etap projektowania uznajemy za zakończony dopiero wtedy, gdy jesteś w pełni usatysfakcjonowany.

fig05krok 5
Ciesz się swoją nową reklamą

Twoja reklama zaczyna przynosić oczekiwany rezultat. Atrakcyjna szata graficzna i dobrze dobrana forma działają! Klientów przybywa, Ty piszesz nam kolejne referencje i polecasz nas swoim kontrahentom :)

fig06